Hakkında

Es’selamu Aleykum ve Rahmetullahi ve Berakat.
Yüce Allah’ın insanlarından istediği şey İslam inancını doğru bir şekilde öğrenmek ve akabinde öğrenilen esaslara göre yaşamak yani uygulamaktır. Amacımız mobil uygulamalarımızla çağımıza ayak uydurarak şuurlu bir Müslüman olabilmeye yardım etmektir. Bu esnada mobil uygulamalarımızla kullanıcılarımızın hayat kalitelerini yükseltmeyi hedeflemekteyiz. Bu sebeple  genç, yaşlı, kadın, erkek demeden hiçbir ayrım gözetmeksizin önerilerinizi hızlı bir şekilde analiz ederek sizlerin her an yanınızda olduğumuzu hissettirmek bizim en önemli prensibimizdir. Her birimizin bu zor kulluk imtihanı görevimizi başarıyla tamamlamamız için birlikte çalışmamız gerektiğini unutmamalıyız. Kullanıcı dostu ürünlerimizle sunmuş olduğumuz bu hizmetimiz tüm Müslüman dünyasına hayırlı olsun.
Allah ilminizi arttırsın.

 

Teşekkürler

Halil İbrahim AYDIN‘a islam dini ile ilgili fıkıh ve ilmihal soruları siz kıymetli ziyaretçilerimiz için videolu olarak cevapladığı için (@fikihsorucevap)’a teşekkür ederiz.

Niyazi KESER‘e Twitter üzerindeki hatalı görsel paylaşımımızı fark ettikten sonra bizi bilgilendiren kıymetli (@EneEsedullah)’a teşekkür ederiz.

Bizim için çok özel ve kıymetli bir İslam (Risale) forumlarında yetkili SahraSahra Hocamıza Teşekkür Ederiz.‘ya bizim ile her zaman ilgilendiği, yetkili olduğu risale forumlarında yardımlarını eksik etmediği ve zaman zaman sosyal platformlarında forum mesajlarından çeşitli alıntılar yaptığımız için kendisine teşekkür ederiz.

Mustafa PINAR‘a bizi sosyal medyada desteklediği için teşekkür ederiz.

Özgün ÜNLÜ‘ye uygulamalarımızı test edip sorunları ile ilgili geri dönüş yaptığı için teşekkür ederiz.

Caner BİRDAL‘a içeriklerimizi kontrol edip hatalı verileri düzeltmemize yardımcı olduğu için teşekkür ederiz.

Yakup BAŞER‘e uygulama fikirleri,önerileri ve katkıları için teşekkür ederiz.