Halil İbrahim AYDIN

  1. Halil İbrahim AYDIN hoca 1969’da Bayburt’un Yaylapınar köyünde dünyaya geldi evli iki çocuk babası İstanbul Kartal’da medresede Arapça dersi ve Kur’an-ı Kerim eğitimi vermekte Kanal Tek TV, Yasin TV, Asu TV, Kabe TV Nurs TV ve en son Bedir Tv’de Kur’an ve Sünnet ışığında ilmihal programları yapmakta kendisi lise mezunu Şerif bilimleri öğretmen hususunda icazet almış ve bu hususta talebe yetiştirmekle meşgul olmaktadır.
Halil İbrahim AYDIN

Hocamız Halil İbrahim AYDIN bugün itibari ile mobislam.com’da fıkıh ile ilgili aklınıza takılan soruları sizlere yanıtlayacak. Twitter üzerinden @fikihsorucevap hesabını takip ederek Halil İbrahim AYDIN hocamızın ilminden faydalanabilirsiniz.

 

 

İnancını Arttırmak Android Uygulaması

Bu uygulama sayesinde dini konular ile ilgili bütün kafanıza takılan sorulara cevap bulabileceksiniz. Hayatınızı anlamlandırabileceksiniz.

Nasıl Yükleyebilirim?

Android uyumlu cihazınızdan Google Play Store uygulamasını çalıştırın. “Grow your faith” kelimesini aratın ve MobIslam geliştiricisinin uygulamaları listesinden uygulamamızı cûzi bir ücret (yalnızca 10TL) karşılığında  cihazınıza yükleyin.

Hemen indirmek ve hayatınız boyunca her zaman kullanabileceğiniz, islam inancının vazgeçilmez doğal güzelliklerini keyifli bir şekilde görebileceğiniz hareketli ““Grow your faith” uygulamasına sahip olmak istiyorsanız, aşağıdaki adrese tıklayın.

https://play.google.com/store/apps/details?id=growyourfaith.mobislam.com

 

 

Meyhaneye gitmek ve içmek günah mı?

Hocam arkadaşım meyhanede içmeyeceğine tövbe etmiş içkiye tümden degil sırf meyhanede bende tövbenin şartlarından birininde günahı tamamen terk eetmek olduğunu bu şekilde tövbesinin geçersiz olduğunu yani ortada bir tövbe olmadığını söyledim sizce haksızmıyım?